Turizm

Avrupa, Asya ve dünya çapında birinci sınıf turlar düzenliyoruz. Tur bul
Icon: Choice

Titiz bir seçim süreci

sezon, aile ve evcil hayvan seyahati, ortak çalışma, toplantı odaları ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm müşteri tercihlerine göre bir konum listesi derlemenizi sağlar.

Icon: Our Staff

24/7

uzman ekip, tatil günleri ve hafta sonları da dahil olmak üzere günün ve gecenin her saatinde hizmetinizdedir. Rusça, İngilizce veya Türkçe soru sorabilir veya yardım isteyebilirsiniz.

Icon: Technology

REZERVASYON TEKNOLOJİLERİ

tüm yurt içi ve yurt dışı havayollarında Business ve First Class uçuşlarını izleyin. Uygun aktırmalı sahip doğrudan ve dolaylı uçuşlar önceliklidir.

Icon: Reliability

500+ ortak

ek ücret almadan seyahat hizmetleri sunmak ve istasyon, liman ve havaalanı yönetimiyle ilgili sorunları derhal çözmek.

SEYAHAT UZMANLARINDAN OLUŞAN ŞİRKET EKİBİ, MÜŞTERİLERİMİZİN SEYAHAT, İŞ VEYA TATİL AMAÇLARINA ODAKLANMALARINI SAĞLAMAK İÇİN TÜM ORGANİZASYON SORUNLARINI ÇÖZMEKTEDİR.

Profesyonel veritabanlarına erişim, her müşteri ihtiyacının karşılanmasını sağlayan bir tur bulma sürecini hızlandırır. Dünyanın dört bir yanındaki acentelerle ortaklıklar, rezervasyon sürecini basitleştirir. Talep üzerine vize, konaklama, business class araç kiralama ve diğer ekstralar da mevcutt

Temastan yolculuğun tamamlanmasına kadar

01

Ekip, bir tur düzenlemek için talep alır.

02

Uzmanımız, seyahatin amacını, tercihlerini ve özel ihtiyaçlarını netleştirmek için müşteriyle iletişime geçer.

03

Rezervasyon teknolojileri ve kapalı üsler, paket ve kişiye özel turlar için en uygun seçenekleri belirler.

04

Ortaklar verilerin uygunluğunu teyit eder.

05

Uzmanimiz, müşteriye turları sunarak onlara artıları, eksileri ve olası tuzakları anlatır. Tüm sorularınızı yanıtlar ve karar vermenize yardımcı olur.

06

Uzmanımız tur rezervasyonunu yapar ve müşteriye e-biletleri ve diğer gerekli belgeleri e-posta ile gönderir.

07

Uzmanımız, sigorta düzenleme, tur rehberleri önerme ve talep üzerine diğer ek hizmetleri düzenleme konularında yardımcı olur.

08

Uzmanımız, yolculuk boyunca günün 24 saati iletişim halinde kalır ve ortaya çıkabilecek her türlü sorunda yardımcı olur.

İç ve dış hat uçuşları için premium hizmet

Photo: Plane

Özel üsler, her müşteri ihtiyacını karşılayacak bir tur bulma sürecini hızlandırır. Dünyanın dört bir yanındaki acentelerle bağlantılar rezervasyon sürecini basitleştirir. Vize, konaklama, business class araç kiralama ve diğer ekstralar talep üzerine temin edilebilir.

Tur bul

Tüm ulaşım modları

İletişim

Tur bul